HAKKIMIZDA

  Firmamız Çorum Merkez Kulaksız Sokakta, eğitimli personellerliyle, ulusal ve uluslararası 1000’e yakın markanın bulunduğu geniş ürün stok çeşidi ile ticaret hayatına devam etmekte olup, Elektrik, Aydınlatma, Otomasyon, TV, Network kablolama  servis malzeme satışı  kollarında faaliyet göstermektedir.

  

  Ayrıca birçok Sanayi tesisi, ticaret merkezi, iş merkezi ve toplu konutlarada hizmet vermektedir.IP Adresli Akıllı Bina otomasyonu ve güvenliği sistemi yapmaktadır ve aynı zamanda birçok tesise de enerji tasarrufu konusunda projelendirme çalışması yapmıştır.

  Firmamız yatırımlarına önce insana yatırım diyerek başlamış daha sonrada teknolojik yatırımlara yaparak bilginin sermayeden önemli olduğu bilincini benimsedi ve firma kültürünü bunun üzerine kurmuştur.. Firmamız sizlere A dan Z ye tüm çözümleri sunabilecek kapasiteye ulaşmıştır.

  Kendimizi, en yüksek standartta kalite hizmetleri ve tüm çalışan beklentilerinin ötesinde , harici müşterilerimize daha iyi hizmet vermelerini sağlayacak, istihdam, eğitim, çalışan ilişkileri, menfaatleri, ücretleri ve güvenlik desteği sağlamaya adadık. Bunu, en yüksek seviyede bireysel ahlak mertebesine erişme taahütü ile yerine getirmekteyiz.

A Enerji çalışanları ile birlikte, açık iletişim , bireysel sorumluluk, güven ve karşılıklı saygı ile şekillenmiş bir iş ortamı içerisinde müşterilerine en iyi kalitede hizmet sunma çabası içerisindedir. İşlerinde kullandığı en iyi marka ürünlerle de, kaliteden taviz vermemektedir.

Danışmanlık

Aklınıza takılan bir şeyler mi var ? Uzman görüşü ile şekillensin profesyonel kendini kanıtlamış ekibimiz ile fikirleriniz artık daha çok doğru ve gerçekçi olacak.Her türlü proje ve fikriniz de bizlere danışın ve en doğru kararları birlikte verelim.

Projelendirme

Elektrik ve Aydınlatma alanında ev, otel, ofis, cafe , restaurant vb. yerlerde sizlere akılcı çözümler sunuyoruz. Son teknoloji yeniliklerle beraber siz değerli müşterilerimizin tüm sorunlarını karşılamak için sizleri mağazamıza bekliyoruz. Haksat güvencesi ve uzman görüşü ile artık hayallerinizin gerçek olma fırsatı çok yakın.

Akıllı Ev Sistemleri

Audio marka Akıllı Ev Sistemlerinin Çorum ilinde yetkili servisi olarak Apartman Dairesi, Villa Ofis , İşyeri gibi yaşam alanlarınızı ileri teknolojilerle güvenli ve konforlu hale getiriyoruz.. Detaylı Bilgi içi bizimle iletişime geçiniz.